Moduł Teoretyczny

Moduł Praktyczny

BONUSY

Materiały z wyzwania: uszyj swoją torbę na siłownię

Wykroje kursowe

Moduł Biznesowy

Moim celem jest pomóc Ci przejść przez ten megaobszerny kurs tak, żebyś zobaczyła realne efekty w swoim projektowaniu i szyciu toreb.

Na wstępie musze Cię zmartwić – nauka konstrukcji i szycia to nie jest droga usłana różami. Będzie trudno, będziesz chciała zrezygnować, poddać się i rzucić tym wszystkim w kąt. W takich momentach warto zamknąć komputer i złapać trochę dystansu. To zawsze pomaga.

Mam dla Ciebie kilka wskazówek, dzięki którym wyciśniesz ten kurs jak cytrynkę.

  1. Zaplanuj jego realizację. Nie ma co ukrywać – ten kurs to kobyła. Ilość materiału może przytłaczać. Z pewnością pojawią się też myśli : „a po cholerę mam to wiedzieć?!”. Treści w kursie są tak wyselekcjonowane, żebyś mogła z nich korzystać w swojej pracy. Nie oznacza to absolutnie, że masz się czegoś uczyć na pamięć. Ale warto, żebyś się z materiałami zapoznała, może nawet zrobiła notatki.
    Do tego potrzebujesz czasu. Część kursu możesz przerabiać prosto z telefonu, tabletu czy komputera, ale żeby wcielić w życie projekty, musisz zaplanować czas na rysowanie i szycie.
  2. Realizuj ten kurs pokolei. Treści przygotowane są tak, aby wprowadzały Cię z każdym krokiem na wyższy poziom. Rysuj, twórz, wykonuj ćwiczenia. Samo czytanie czy oglądanie nie wystarczy,
  3. Napisałam dla Ciebie również plan ramowy kursu z widełkami, ile przerabiać daną konstrukcję. To tylko moja podpowiedź dla Ciebie. Nie realizuj tego kursu na wyścigi. Lepsze systematyczne wolne działanie, niż szybki falstart.
  4. Jedna konstrukcja na raz – niektóre konstrukcje w kursie są mega proste. Ale to nie znaczy, że wystarczy przerobić je raz i z głowy. W sekcji bonusowej masz bowiem mnóstwo dodatkowych materiałów, które wzbogacą Twoje projekty. Może warto tam zajrzeć i uszyć kilka wersji tej samej konstrukcji?
  5. Dostęp do kursu masz NA ZAWSZE. Oznacza to, że możesz ciągle do niego wracać i powtarzać już przerobione treści. Korzystaj z tego ile się da!